Zabezpieczenie obiektów Radom


Nasze usługi

Zabezpieczenie obiektów terenie Radomia i okolic.

Wiele firm korzysta z naszych usług nie dlatego, że ma problemy ze szkodnikami, lecz właśnie po to żeby ich nie mieć. Na co dzień zabezpieczamy setki firm w stałym monitoringu D.D.D. Wdrażamy systemy monitorowania i zwalczania szkodników. Prowadzimy stosowną dokumentację zgodnie z systemami jakości GHP, GMP, HACCP, ISO, BRC, IFS oraz służb sanitarnych i weterynaryjnych.

Stała inspekcja / monitoring d.d.d na danym obiekcie pozwala na profesjonalna kontrolę nad szkodnikami. Wykorzystujemy najlepsze sposoby w zwalczaniu szkodników poprzez metody chemiczne, fizyczne, prewencyjne, oraz profilaktyczne. Pozwalają nam na zabezpieczanie obiektu na najwyższym poziomie. Na rynku świadczymy usługi już od 1990 roku. Nabyta wiedza poparta bogatym doświadczeniem jest gwarancją wykonania usługi na wysokim profesjonalnym poziomie. Do zabiegów D.D.D. stosujemy preparaty renomowanych producentów światowych. Wszystkie stosowane preparaty ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne w użyciu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Firma stosuje ekologiczne preparaty renomowanych producentów światowych, które posiadają aktualne atesty i zezwolenia Ministerstwa Zdrowia oraz posiadają karty charakterystyki zastosowanego preparatu.

Posiadamy stosowne kwalifikacje w dziedzinie  instalacji zintegrowanych systemów monitorowania i zwalczania szkodników zgodnych z normami Unii Europejskiej / HACCP, ISO, GMP, GHP , BRC, IFS oraz służb sanitarnych i weterynaryjnych.

Stosując nowoczesne preparaty renomowanych producentów światowych duże znaczenie dla firmy „Insekt-Dom” Radom ma ochrona środowiska naturalnego.

Preparaty stosowane do zabiegów są ekologiczne, ulegają biodegradacji oraz są bezpieczne w zastosowaniu i przyjazne dla środowiska naturalnego. Służymy naszą wiedzą oraz doświadczeniem w skutecznym zwalczaniu szkodników. Oferujemy profesjonalnie świadczone usługi oraz konkurencyjne ceny. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z naszą firmą. Udzielimy niezwłocznie wyczerpujących dodatkowych informacji.

Służymy pomocą w rozwiązywaniu problemów w zwalczaniu szkodników oraz z instalowaniem i obsługą systemu monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni. Firma instaluje oraz obsługuje systemy monitorowania na rynku polskim . Mamy bogate doświadczenie w instalowaniu oraz obsłudze systemów monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni. Systemy monitorowania i zwalczania insektów i gryzoni zainstalowaliśmy i obsługujemy w zakładach na terenie całego kraju.

Zdobyta wiedza połączona z bogatym doświadczeniem jest gwarancją wykonania usług DDD na wysokim profesjonalnym poziomie.

1.
Kontakt

Zadzwoń do nas i przedstaw swój problem.

2.
Diagnoza problemu

Zdiagnozujemy Twój problem i doradzimy najlepsze rozwiązanie.

3.
Sprawna realizacja

Wykonamy założoną prace i rozwiążemy Twój problem.


Testimonials

Why People are Choosing us for Their roofs

“Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.”

Mack Mcguire

Santa Cruz, CA

“Tincidunt lobortis feugiat vivamus at augue eget arcu dictum varius. Nunc aliquet bibendum enim facilisis gravida neque convallis.”

Ellyn Garzon

Rock, MI

“Purus sit amet luctus venenatis. Scelerisque eu ultrices vitae auctor eu augue ut lectus arcu. Fames ac turpis egestas.”

Nelson Bryant

Bangor, ME


Kontakt

Szukasz firmy DDD?